Oturma Odası Dekorasyon

Oturma Odası Dekorasyon

Oturma odası dekorasyon için “Başlamak için” diyor iç mekan tasarımcısı Andrew Suvalsky, “Kendinizi ve ailenizi alandan en fazla yararlanma şeklini nasıl göreceğinizi hayal etmeye çalışın. Mekanlar partiler için mi kullanılacak? Samimi toplantılar mı?” alan ya da birkaç farklı oturma grubu? ”

Oturma Odası Dekorasyon Farklılıkları Nelerdir?

Uzun vadeli düşünün. Sadece hayatınızın bu aşaması için değil, sonraki aşamalar için de plan yapmayı unutmayın. Birkaç yıl içinde çocuk sahibi olmayı planlayan yeni evlilerseniz, tadilatınızı planlarken gelecekteki çocukları göz önünde bulundurun, böylece her şeyi yeniden yapmak zorunda kalmazsınız. Gerçek hayatta neyin var olduğunu ve neyin yapmadığını çocuk sahibi olan insanlara sorun; onların oturma odalarında ne dilediklerini; Güvenlik sorunlarına ne sebep olduysa ya da o kadar çok kez kırıldıysa, atılmak zorunda kaldı.

Oturma odası dekorasyon  ile ilgili olarak öte yandan, eğer daha büyük anne-babalarınız varsa (veya kendiniz üstünüzde), alanınızı tasarladığınızdan emin olun, böylece yıllar boyunca kendiniz ve misafirleriniz için güvenli ve rahat olun.

About the author

Related Posts

Mobilya Seçenekleri

Mobilya seçenekleri konusunda şık bir mobilya mağazasına aşık olduğun o...

Ev Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Ev duvar dekorasyonu fikirleri özellikle son yıllarda daha fazla ön...

Neque id libero semper molestie erat

Maecenas nulla metus, consectetur et vulputate in, lacinia ut elit....

Leave Your Comment