Oturma Odası Koltuk Takımları

Oturma Odası Koltuk Takımları

Oturma odası koltuk takımları, hepimiz duvarlara karşı aceleyle döşenen mobilyalar ile soğuk odalar gördük. Evet, zemin alanı geniş ve açık korunur. Ancak oda daha büyük veya daha davetkar görünmez. Sohbete elverişli değildir veya sohbet için yakınlaşır. En iyi odalar statik kutular değildir. Bunlar, çekilebilen, sürüklenebilen veya etrafından toplanan mobilyalar içerir.

Oturma Odası Koltuk Takımları Nasıl Seçilir?

Tasarımcı Ann Lowengart, hareketli koltukların anahtarı olduğunu söylüyor. “Bir kanepe, televizyon ya da açık havada yüzebilen döner sandalyeleri seviyoruz” diyor. “Diğer favoriler, ekstra koltuklar oluşturmak ya da samimi sohbetleri kolaylaştırmak için etrafta hareket ettirilebilen tabureler ve banklar. Hareketli parçalar çok yönlülük sağlıyor – bu yüzden onları çok seviyoruz.”

Oturma odası koltuk takımları her oturma odasının odak noktası vardır. Odaya ilk girdiğimizde dikkati çeken nokta. Tasarımcılar Alison Vanderpool ve Elegant Abode’dan Ariana Villalta, oradan başlamayı önerdi. Vanderpool, “Her zaman bir ana odak noktasıyla başladığınızdan ve mobilyaları oradan yerleştirmeye başladığınızdan emin olun” diyor. “Mobilyaların odanın ortasına yerleştirilmesinden korkma. İyi boyutta bir alan halısı onu topraklayacak ve daha rahat bir his yaratacaktır.”

About the author

Related Posts

Aliquam Justo Mi Lobortis

Aliquam sem sem, ultricies ut facilisis vel, varius eget lorem....

Modern Yatak Odaları

Modern yatak odaları konusunda birçok farklı seçenek sizlerin de karşısına...

Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Her yıl her tarza ve zevke hitap eden mobilyalar üretmektedir. ...

Leave Your Comment