Oturma Odası Takımları

Oturma Odası Takımları

Oturma Odası Takımları konusunda bir şeyleri unutacaksın; Herkes yapar. “İnsanlara, olası şehir denetçisi gereksinimleri ve duvarlar açılıncaya kadar görülemeyen gizli problemler gibi“ bilinmeyen ”masraflar için akıllarının gerisinde yüzde on bir olasılık miktarına sahip olduklarını söylüyorum” diyor Bruce Graf, Graf Gelişmeleri. Ve küçük bir “görev sürünme” için bir kenara biraz para koydu: “Yüklenici orada ve ev tozlu iken, evin diğer kısımlarına birkaç şey eklemek istediğinize karar verebilirsiniz.”

Yeniden Satış Hakkında Düşünmek
Sattığınız zaman evinizin piyasa değerini önemli ölçüde artıracak değişiklikler planlıyorsanız, bu değişiklikleri ödemek için bir ev kredisi kredisi kullanmayı düşünün. Sadece emlak piyasasının öngörülemez olduğunu ve fiyatların taşınması gerektiğinde fiyatların düştüğü durumlarda geri ödeme yapabileceğinizden fazlasını ödünç almayın.

Oturma Odası Takımları  Unutmaları Unutmayın

Oturma Odası Takımları ile ilgili olarak ASID’den Karen Soojian, “Her zaman sanat ve aksesuarlar için bütçenize yer açın” diyor. “Onlar karakter ve ruh ekleyen son rötuşlardır. Zamanla onları edinebilir, ancak uzun menzilli planlamanın onlar için yer bıraktığından emin olabilirsiniz.”

About the author

Related Posts

Köşe Koltuk Takımları 2019

Köşe takımları özellikle dar mekânların kurtarıcısı gibidir. Köşe koltuk takımları...

Oturma Odası Koltuk Takımları

Oturma odası koltuk takımları, hepimiz duvarlara karşı aceleyle döşenen mobilyalar...

Oturma Odası Takımları

Suvalsky, “Tasarımınızda gerçekten işe yaramayacak parçalara elveda derken oldukça zor...

Leave Your Comment