Blog

Ahşap Mobilya Dekorasyon

Ahşap mobilyalar genellikle geleneksel bir dekorun işareti olarak görülür. Kalın maun yemek masaları, süslü ahşap sandalyeler ve büyük, karanlık saklama parçaları çoğu zaman ahşap mobilya düşünürken insanların düşündüğü şeydir.

Bununla birlikte, modern ahşap mobilyaların karanlık, zorba ve 1970’leri anımsatan olması gerekmez. Modern ahşap mobilyalar ile, işinizi ya da evinizi 21. yüzyıla çıkarabilir, bu arada eğer hoşunuza giden bir şeyse vintage ya da geleneksel estetiği koruyabilirsiniz. Ahşap kol sandalyeler, masalar ve yemek sandalyeleri, evinizin veya iş yerinizin estetiğini tamamen değiştirmeden dekorunuzu modernize etmeye yardımcı olabilir. Dekorunuzda ve tasarımınızda basit bir yükseltme için, modern ahşap mobilyalar gitmenin yoludur!

Kalın Mobilya
Modern ahşap mobilyalar geleneksel olarak geleneksel meşe ağacının ağır meşe ve maunlarına göre daha hafiftir. Ancak, sadece modern olması cesur olamayacağı anlamına gelmez! Malta Sideboard gibi büyük depolama parçaları, şık ve modern olmasına rağmen bir açıklama yapabilir ve odanın odak noktası olabilir. Malta Büfesi, geleneksel bir ahşap büfenin modern bir tasviridir – eski modası geçmiş mobilyalar olmadan aynı cesur ifadeyle benzer bir ahşap rengi elde edersiniz.

Modern ahşap mobilyalarınızla cesurluktan korkmayın!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.