Blog

Bahçe Mobilyası Nasıl Seçilir?

Bahçe mobilyası konusunda bir dezavantajı vardır – kire karşı dayanıklı değildir. A sınıfı tiksten imal edilmiş kaliteli bir bahçe mobilyasına sahipseniz, olumsuz hava koşulları ya da odun yiyen böcekler için hasara neden olacak şekilde endişelenmenize gerek yoktur. Ancak, dış mekan elemanlarına maruz bırakılması aynı zamanda bahar bahçe mobilyalarını oldukça rahatsız edici bir iş temizliği haline getirebilecek toza, kire ve kuş dışkılarına maruz bırakma anlamına gelirken, kış aylarında yüksek nem seviyeleri yosun büyümesini teşvik edebilir. Neyse ki, yosun, kerestenin kalitesini etkilemez ve çamaşır suyu bazlı bir çözelti ile kolayca çıkarılabilir.

Bahçe Mobilyası Seçiminde İnce Noktalar

Tik bahçe mobilyaları, tüm yıl boyunca açık havada bırakmak için güvenlidir, ancak yalnızca A sınıfı teakten yapılmışsa. Bununla birlikte, kolaylık nedenleriyle, kullanılmadığı zamanlarda bahçe mobilyaları için nefes alabilir bir kapakla korunması iyi bir fikirdir.

Bahçe mobilyası  ile ilgili olarak ortalama bir kişi ofiste uyanma zamanını başka yerlerden daha fazla harcıyor. Bilgisayar kullanımı ve uygulamaların artmasıyla birlikte, son araştırmalar, Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılan çalışmaların neredeyse% 70’inin, bir montaj hattında durmak veya aile çiftliğini sürmek yerine, bir iş istasyonunda oturmaktan geçtiğini göstermektedir. Şehir genelinde bir binada tipik bir ofis veya bodrum katında bir evde ofis olsa da, çalışma alanı olarak belirlenen alanın rahat ve üretkenliğe yardımcı olması gerekir. Mobilyaların hepsinde dikkatli bir şekilde hareket etmek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.