Blog

Bebek Odası

Bebek Odası konusunda odak nötrler ve doğal renkler üzerinde iken, küçük bir cazibe için her zaman bir oda var. Bebeğinizin odasına en sevdiğiniz metaliklerle ışıltı verin. Retro bir his için bronz ya da gül altından tavan lambası gibi ana dekor dekor parçalarını seçin. Veya çok çeşitli stillere uyacak şekilde gümüş veya altın aksesuarlar ve duvar sanatı seçin. Bu metalikler klasik bir tonu taşırken, taze ve modern hissedebilirler.

Bebek Odası Sadece Bebek İçin Değil

Bebek Odası Yeni küçük sevinç kaynağınız, çocuk odasında tek vakit geçirmeyecek. Kreşinizde küçük çocuğunuzla oynayarak ve uyumak için sallanan zaman geçirmek zorunda olduğunuz için, onu da zevk alacağınız bir oda haline getirin. Gone, hızla büyüyecek olan aşırı çocuk tasarımlarının yapıldığı günler. Bunun yerine, ebeveynler, bebeklerini en azından yürümeye başlayan yıllar boyunca sürecek ve başkaları için eğlenceli olacak daha sofistike nötrler ve temalar seçiyorlar. Konfor odaklı, sakinleştirici renkler ve dekor seçin! Rahat bir sandalye veya planör ve gece beslenmeleri için bir zemin veya masa lambası unutmayın.

Tüm ev trendleri gibi, kreş ev tasarımı için de belirli kurallar yoktur. Tarzınıza ve evinize uygun renkleri ve desenleri seçin; kaçınılmaz gece geç saatlerde bile kreşinizde zaman geçirmekten keyif alacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.