Koltuk Takımları

Chester Kanepe Modeli

Chester kanepe modeli tarihin, en eski koltuk modellerinde  bir tanesi tarihi 1860 lı yıllara dayanmaktadır. Bu nedenle “Chester Koltuk Modeli” tahin en eski yapılarına sahip bir koltuk modelidir, günümüzde artık daha farklı ve daha rahat bir oturum ve tarzla karşımıza çıkan “Chester Koltuk Modeli” bir takım anlayışı içine girmiştir.

Cheter Koltuk Modelleri

Chester Koltuk Modeli Tahin en eski koltuk modellerinden biri ve ingilterenin kuzey batısında bulunan bir şehir ve bu modele ismini Chester şehrinden almaktadır. “Chester Koltuk Modeli” rahatlık kadar gösterişe hitabeden gösterişli bir koltuk modelidir. Gösterişi ile göz dolduran ve kullanmış olduğunuz salonunuz ayrı bir zenginlik ve ağırlık vermekle beraber geniş ve gösterişli olmasıyla odanızı doldurmaktadır.

Chester Kanepe

Chester Kanepe istediğiniz zaman tek olarak veya takım olarak alabilmenizi olanak sağlayan bir model, Koltuk Takımı Olarak değilde tek Kanepe olarak almak istiyorsanız istediğiniz ölçülerde yapan birçok firma mevcuttur, Dilerseniz takım halinde, dilerseniz tek olarak satılmaktadır. Oturma odalarında genellikle kullanılan tarz ise Chester iki adet kanepe ile yanında aynı şekilde kapitoneli tekli koltuk modelleri kullanılmakta, ama siz isterseniz, tam takıma uygun ve takımın kanepelerine uygun bire bir modelin ufak tekli koltuk modelinde olan bir modeli evinize uygun şekilde yapalım.

chester-01 chester-02 chester-03

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.