Genel

Dekorasyon Fikirleri 2018

Sizlere ev dekorasyonu fikirleri vereceğimi bu yazıda birbirinden farklım fikirler bulacaksınız. Tarzınıza ve zevkinize uygun önerileri değerlendirebilir ayrıca kendinizde yeni dekorasyon fikirleri üretebilirsiniz. Dekorasyon Fikirleri 2018 başlıklı bu yazımızı beğeneceğinizi umuyoruz. Teknolojinin ilerlediği bu günlerde en büyük avantajınız dekorasyon hakkında bilgi edinebileceğiniz birçok kaynak bulunmasıdır. Tabi bu teknolojinin nimetlerinden evlerinizde nasibini alacak ve yepyeni dekorasyon fikirleri ile evinize farklı dekorasyon teknikleri uygulayabileceksiniz.

Sizler için Birkaç Tane Dekorasyon Fikirleri

Minimalist Düşünün: Minimal düşünebilirsiniz, az eşya ile şıklığı ve konforu yakalamanız mümkün. Hoş bir L koltuk takımı, bir tv ünitesi ve bir de orta sehpa. Duvarlarına asacağınız odanın rengine uyumlu tablolar ya da aksesuarlar Dekorasyon Fikirleri 2018 sezonunda da dekorasyon tredlerinin arasındadır.

Evin Bütününe Sahip Olun: Odaları tek tek görmek yerine bir bütün olarak düşünün. Ve aynı tarzda dekorasyon yapmaya özen gösterin.

Canlı Renkler Kullanmaktan Çekinmeyin: Odanızı hangi renk tonlarında döşediğiniz önemlidir. Örneğin gri ve beyaz döşenmiş bir odaya renkli aksesuarlar ekleyerek evinize hayat verin.

Geometrik düşünün: Evin belli bölümlerinde doğru geometrik şekilleri yerleştirmek hayal ettiğiniz yere sahip olmanıza yardımcı olabilir.

Masa Örtülerine Önem verin: Masa örtülerinizin duvar ve diğer eşyalarla uyumlu olması dekorasyonda önemli bir detaydır.

Tavan ve Tabanlarınızı Renklendirin: Genelde tavan ve duvarlar aynı renkte boyanır Bunu değiştirme zamanı geldi. Evinizdeki mobilyalarla uyumlu epoksi boyalarla tavan ve duvarı farklı renklerle boyayabilirsiniz.

Perdelerinize Önem verin: Perdeler ne kadar şık ve ne kadar mobilyalarla uyumlu ise evinizde o kadar ferah ve konforlu görünür. Bu sebeple perdeler büyük nem taşır. Perdeler ile evinizde fark yaratabilirsiniz.

Evinizde Işıklandırma Önemlidir: Evinizi ışıklandırmak ile evinizi doğru ışıklandırmak arasında büyük fark vardır. Doğru ışıklandırma ile eviniz olması gerekenden daha şık ve konforlu görünecektir.

Evinizi süslerken detaylara dikkat etmelisiniz: Eviniz ne kadar güzel mobilyalarla döşenmiş olursa olsun duvarlarına asacağınız bir tablo, bir ayna ya da bir aplik evinizin dekorasyonunu tamamlayacak detaylardandır.

Halılar Önemlidir: Duvar boya değişikliği hakkında yukarı da ilgi vermiştik. Duvarın renklerine uygun bir halı kullanmanız evinizin dekorasyonunu kusursuz bir hale getirecektir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.