Blog

Dekorasyon Fikirleri

Bir işletmenin veya evin dekorasyonunda, modern mobilyalarınız için malzeme seçimi bir ikilem oluşturabilir. Basit, katı renkler seçiyor musunuz veya desenli döşemeyle ifade veriyor musunuz?

Her iki dekor seçeneği çeşitli yerler için uygundur ve diğer mobilya seçeneklerini, dekoru ve aksesuarları seçmek için çok fazla özgürlük sağlar. Ancak mekan ve mobilya için beklentilere bağlı olarak, bazen bir seçenek diğerinden daha pratik olabilir!

Düz renkler: zamansız ve tutarlı
Mobilyadaki düz renkler asla modası geçmeyen bir şeydir. Dekor ve renklerin çevrelerinde değişmelerine izin verir, bu da bir alandaki tüm mobilyaları değiştirmekten daha kolaydır. Düz renkli döşemeli bir kanepe veya sandalye satın aldığınızda, bir alanı renklendirmek için parlak desen ve baskılarla aksesuarlara erişme seçeneğiniz vardır.

Modern mobilyalarda düz renkler zamansız olma avantajı ile birlikte geliyor. On beş ya da yirmi yıl sürecek yüksek kaliteli bir koltuk alırsanız, üzerindeki çiçek deseni şu anda olduğu gibi birkaç on yıl kadar moda olmayabilir. Bazı iç mimar bile desenli mobilya kullanmamanızı önerecek kadar ileri gider, çünkü tarihli mobilyalara daha çabuk yol açabilir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.