Diriliş “Ertuğrul” 2015 2016 Yeni Sezon Ne Zaman

By 30 Ağustos 2015 Eylül 30th, 2015 Blog

izleyicileri ekrana kilitleyen Diriliş “Ertuğrul” ilk sezon finalini vererek izleyicilerinin sabırsızla artık yeni bölümler çıksada tekrardan izlemeye başlayalım dediği ve geçtiğimiz sezon en çok izlenen diziler arasına kısa zamanda ulaşan diriliş ertuğrul Eylül ayında izleyicileriyle tekrardan yeni bölümleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde yeni bölümlerin çekimlerini yapan dizi ekibi kış şartlarında dizi çekim şartlarının zor olması sebebiyle öne aldıklarını söylediler. Dizi beklenen zamanda seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor, birbirinde heyecanlı ve osmanlı imparatorluğunun kuruluşunda yaşanan olayların konusu ile büyük ilgi gördü ve kalitesini bozmadan çizgilerinde gitme yolunda olduklarını belirten ekip yeni sezon yeni heyecanla teksar setin başı geçtiklerini söyledir.

“Hafızamızı tazeleyelim amacıyla Sezon Finalini sizlerle”

Diriliş Ertuğrul Dizisi “30 Eylül 2015” Tarihinde Yayınlanacak olan yeni sezon ve yeni bölümüyle izleyicilerine yeni sezonla karşınıza çıkıyor.

Oktay Baysal

Author Oktay Baysal

More posts by Oktay Baysal

Join the discussion 2 Comments

  • Yeliz dedi ki:

    Modeller çok güzel Paylaşımlar çok güzel olmuş, hatta aramış olduğumuz ürünleri nereden alacağımızı açıklamanız çok güzel olmuş.

  • Nagihan dedi ki:

    Modeller çok güzel Paylaşımlar çok güzel olmuş, hatta aramış olduğumuz ürünleri nereden alacağımızı açıklamanız çok güzel olmuş.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Deevans.net Köşe Koltuk ve Koltuk Takımı Üreticisi.