Blog

Ev Dekorasyonu İpuçları 2018

Ev Dekorasyonu ipuçları bundan daha kolay olamaz. Bununla yüzleşelim, evinizi dekore etmek, seçenekler tam anlamıyla sonsuz olduğu için çok zorlu bir iş olabilir. Ama bu da bunu çok eğlenceli oluyor. Şu anda yapmak için anında ev fikirleri arıyorsanız ya da bir oturma odası veya yatak odasına damga vurmak için ipuçları dekorasyon, burada seveceksiniz bir ev oluşturmak için süper basit dekorasyon ipuçları vereceğiz.

Ev Dekorasyonu İpuçları Ve Farklılıkları

Yatak odanız için boya renkleri geldiğinde kutunun (veya dört duvarın) dışında düşünün. Zengin bir orman yeşili normalde bir oturma odasında ya da yemek odasında görülebilir, ancak bir yatak odasına yetişkin bir büyü katıyor. Bir odada (veya evinizin tamamında) tekrarlanan renkler, özellikle eklektik bir mobilya karışımına sahipseniz daha güçlü bir tasarım oluşturur.  Standart başlıkların hayranı değil misiniz? Bir resim veya fotoğraf kolajı, modern tasarım sevenler için ilginç bir alternatif oluşturur.

Ev dekorasyonu ipuçları konusunda kalın desenleri ve baskıları karıştırmak isterseniz, renk çatışmasını nötrlerle ayırın ve odayı dengelemeye yardımcı olması için düz bir renk halısına sadık kalın. Daha hoş sonuçlar alırsınız. Çok kişisel ve benzersiz bir özellik için bir kartpostal duvarı oluşturun. Boyacı bandını yapıştırıcı olarak kullanmanızı öneririz – bu sağlamdır, ancak boyamanıza zarar vermez.Sizler de çok basit dokunuşlarla bu sayede çok güzel sonuçlar alabilirsiniz. Evlerinizi daha hoş ve daha güzel bir hale getirme şansına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.