Ev Mobilya Dekorasyon Seçenekleri

By 20 Şubat 2019 Şubat 24th, 2019 Blog

Evinizde zaten hangi renkler var? Mobilyalarınız için renk seçerken harika bir başlangıç ​​noktası, evinizin temeline bakmaktır. Yaşam alanınızın etrafında yürüyün ve zemin, demirbaş, tavan ve mevcut mobilyalar gibi sevdiğiniz unsurları göz önünde bulundurun. Büyükannenin okyanus mavisi antika sandığı iyi bir başlangıç ​​noktası mı? Zaten sahip olduğunuz şeyleri ve bunları istediğiniz plana nasıl dahil edeceğinizi düşünün.

Hangi döşemeyi tercih edersiniz? İster deriye, ister fiber kaplamaya yaslanmış olun, bu renk seçiminizi etkileyebilir. Pamuk kaplamalı koyu gri, deri kaplamasından çok farklı bir his verecektir. Mevcut yaşam alanınızı düşünün ve yaşam tarzınıza en uygun malzemenin ne olduğunu düşünün. Örnek olarak, küçük olanlar için, bakımı kolay olan koyu renkli döşemelere sahip olmak daha büyük bir öncelik olabilir.

Ne tarz bir ev için mobilya alıyorsunuz? Eserlerinizi seçerken kesinlikle ev tarzı oyuna giriyor. Örneğin daha büyük bir ev, aydınlık ve modern bir çağdaş apartmandan tamamen farklı bir mobilya tarzı ve renk paleti talep edecektir.

Narman

Author Narman

More posts by Narman

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Deevans.net Köşe Koltuk ve Koltuk Takımı Üreticisi.