Genel, Köşe Takımları

Evinize Yeni Mobilya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Evinizdeki Mobilyalar Eskidi, veya yeni ev tuttunuz ve evinizin mobilyalarını döşemek istiyorsunuz. Burda size anlatacaklarım nasıl bir mobilya Almanız gerektiğinden daha fazla sizin zevklerinizde sizin tercihin izde mobilya ile dekor etmek.

  • Başlıca yapılması gereken Mobilya almadan önce yapmanız gereken Mobilya modelini kafanızda belirlemeniz gerekmektedir, Moderen  Koltuk‘mu yoksa Klasik Koltuk veya Avangarde Koltuk Takımı‘mı alacağınıza karar vermeniz evinizde bu modele karar vermesseniz gitmiş olduğunuz Mobilya Mağazasında karar vermeniz çok daha zor olacaktır, ve mağazanın süslü ortamı sizin fikrinizi yanıltmasın, aynı şekilde evinizde görünüm olmasını beklentiniz sizi altatmasın.
  • Özellikle renk seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en hassas olunması gereken durumlardır bu tür durumlar en çok başımıza gelen durumlardır mağazanın mimarı yapısıyla özel dizayn edilmiş şekillerde kullanılan mobilya ve aksesuarların yardımı ile çok daha şık bir hale gelen mobilyaların muşterilerimiz’de aynı şekilde evinde şık ve gösterişli durması beklemesinden kaynaklanan sebeplerdir. Bunun için yapılması gereken evinizin ne durumda olduğunu düşünüp zaten önceden belirlenmiş model ile kafanızda bir renk uyumu düşündünüz ve bu tür yanılgılara kalmadan mobilyalarınızı rahatlıkla alabilirsiniz.
  • Gelelim Mobilyanızdaki renk şeçeneğine, almakl istediğiniz mobilyaların Koltuk Takımı ise salonunuzdaki koltuk takımına en uygun renkler arasında 2015 yılının en popüler renk uyumu iki yada üç renk kombinasyonudur sizde bu renk modasına uygun bir renk seçerseniz 2015 modasına ayak uydurmuş olacaksınız.

2015 Köşe Takımları

Mobilya seçiminize yardımcı olmak amaçlı son yıllarda en çok tercih edilen koltuk veya diğer modeller arasında Köşe Takımları en çok aranan, en çok müşteriler tarafından sorulan takım Köşe Takımlarıdır, sizde evinizde salonunuz büyük değil ise sizinde salonunuz için seçmeniz gereken Koltuk modeli’nin Köşe Takımı olmasını tavsiye ederim hem diğer takımlara göre daha fazla oturma alanı ve hem arık daha önceki yazımda bahsetmiş olduğum gibi Zaman Özel Tasarım Zamanı artık bütün köşe takımları çok özel tasarımlar ile sizleri kesinlikle mutlu edecek ve salonunuz şenlenecek evinize gen misafirlerinize daha fazla zaman ayıracaksınız ve kesinlikle kimseye mahcup olmayacaksınız.

Belinda Köşe2

 

Related Posts

One thought on “Evinize Yeni Mobilya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

  1. Ahmet dedi ki:

    Modeller çok güzel Paylaşımlar çok güzel olmuş, hatta aramış olduğumuz ürünleri nereden alacağımızı açıklamanız çok güzel olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.