Genel

Farklı Dekorasyon Önerileri

Farklı döşemeli farklı şekilli sandalyeler kullanmak geçici bir tasarım yaratır, ancak doğru yapıldığında planlama ve bakım hissine sahiptir. Cesur hissediyorsanız, metal ve ahşap çerçeveleri bile karıştırabilirsiniz – ancak bu işlemin doğru olması biraz zaman alabilir!

bankları
Bir çok mutfak ve büyük masaları olan yemek odaları, oturma sandalyeleri yerine banklar kullanıyor. Uzun ahşap bir tezgah veya döşemeli tezgah bir beraberlik hissi yaratır ve geleneksel bir yemek odasının formalitelerinin bir kısmını ortadan kaldırır.

Düzenli olarak büyük bir aileniz veya ev sahibi akşam yemeğiniz varsa, bir tezgah kolay oturma için yapabilir ve yemek odasında kullanmadığınızda oturma odasında bir giriş tezgahı veya oturma odası olarak bile kullanılabilir.

Doğal ışık
Geleneksel yemek odaları, resmi hissetmelerini sağlamak için genellikle loş bir aydınlatmaya ve karanlık mobilyalara sahiptir. Modern bir yemek odası bundan kaçınmalı ve bunun yerine tüm potansiyeline doğal ışık kullanmalıdır.

Doğal ışığa izin veren büyük pencereler, modern bir yemek odası için idealdir, ancak yemek odanız bunlara sahip olmayabilir ve bir yenileme için pazarda bulunmazsınız. Doğal ışığı taklit eden aydınlatma armatürlerinde parlak ampullerin kullanılması, yemek odanızın daha parlak ve doğal görünmesini sağlar. Ayna kullanmak, içeriye giren herhangi bir doğal ışıktan yararlanmaya da yardımcı olabilir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.