Genel

Farklı Kumaş Türlerinde Dekorasyon

Barrymore’da, müşterilerimizin döşeme siparişlerini Fabrikadaki üretimin farklı aşamalarında görmenin yanı sıra diğer harika koltukları ve ilham alan sandalyeleri görünce büyük bir avantaja ve heyecana sahibiz.

Bugün birkaç şaşırtıcı parça gördüğüm için şanslıydım.

Bunlardan biri özel High Back Rail ve High Back yastıklara sahip muhteşem bir Barrymore Bartlett Sofa. Bu parça için ilham kaynağım Marni

Uygulanan kumaş, Maxwell, Studio LA Collection’dan çiçek desenli, ağır iş peluş bir şönildir. Şu anda trend olan büyük çiçek deseni, bu büyük ölçekli, haddelenmiş kol kanepesinde inanılmaz görünüyor. İşte bankta.

Kanepe, müşterilerimize, hem Feather Deluxe koltuklar hem de sırt yastıklarıyla hem görünümün hem de mükemmel konforun tadını çıkaracakları Cottage’a gidiyor! Aynı müşterinin Cottage’ına gitmek için iki parça daha yapmayı dört gözle bekliyorum.

 

Bir diğer çarpıcı set ise Brent Mini Sofa, Canterbury Başkanı ve iki Vanessa Ottomans – hepsi Maxwell Eight Studio Koleksiyon kumaşıyla üretildi. Yine bunlar için ilham kaynağım Marni 2016 Yaz Koleksiyonu cesur şarap renginde pantolon.

 

Modern moda tamamen renk ve doku ile ilgilidir ve burada geleneksel stilin taze renk ve desenle nasıl çalıştığını görebiliriz.

 

Dokunsal dokusuyla birleşen bu taze ama çarpıcı şarap rengi kumaş, herhangi bir oda için büyük bir ifadedir.

Bu güzel döşeme parçalarının teslim edilmeye hazır olmasını görmek için sabırsızlanıyorum!

Sabah ilk iş olarak ne yapacağım – Fabrika gezisine çıkalım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.