Blog

Gömme Dolap Ve Mobilya

Gömme dolap evinize iltifat edebilir ve genel görünümünü iyileştirebilir. Ismarlama mobilya, yatak odasından mutfağa kadar tüm evinizde kullanılabilir. Bunlar sadece yerden tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda iç mekanınıza şıklık katar. Ismarlama genellikle stoklu değildir, ancak ihtiyaçları ve gereksinimlerine göre ev sahipleri için özel olarak üretilmiştir. Özel yapım mobilyalar, bir gömlek veya süit için ölçülen bir terzi gibidir. Dolap veya mobilya yapılmadan önce hassas ölçümler yapılır.

Gömme Dolap Mobilya Uyumu

Odanız için doğru büyüklükte gardırop gereklidir, aksi takdirde odanız garip görünebilir. Daha fazla israf veya boş yeriniz yoksa, mobilyalarınızı profesyonellerin yardımıyla kurmak her zaman akıllıca olacaktır. Gömme dolaplara gelince, basitten egzotik olana kadar farklı modeller var.

Gömme dolap duvardan duvara ve tavandan tabana tam ölçümler genellikle montaj firması tarafından yapılır, böylece mobilyaların oturması gereken doğru yer kolaylıkla değerlendirilebilir. Kapalı gardıroplar, tamamen kapalı gardıroplar, kısmen kapalı gardıroplar, sallanan kapılı gardıroplar ve daha birçok farklı gardırop türü vardır. Sürgülü kapılı, tamamen kapalı bir dolap, tozdan koruyabilir ve aynı zamanda zarif görünebilir. Gömme dolaplar yatak odasının büyüklüğüne göre dizayn edilebilir ve eğer oda boş yer değilse, duvara kolayca monte edilebilir.
Gardırobun montajında ​​yüksek hassasiyet gerekir, profesyonel bir şekilde yapabilen deneyimli marangozlar bulmak her zaman iyidir. Kurmadan önce, şirketin portföyünü kontrol edin ya da önceki müşterileri hakkında bilgi isteyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.