Blog

Kadife Koltuk Modelleri

Kadife 2019 yılına ait anın malzemesidir. Kadife kanepe, sandalye, osmanlı, hatta bir kaç yastık eklemek, mekanınızı güncel hale getirecektir.

Kadife sizin için biraz fazla ise, hala şansınız yaver gidiyor. Dokulu mobilyalar bir bütün olarak 2019 için doğru trend. Bazı tüvit yastıklar veya deri bir kanepe veya yün sandalye eklemek, alanınıza doku vermek için yapabileceğiniz basit yükseltmelerdir. Zeminde, tezgahlarda ve duvarlarda bulunan her türlü doku da bir sonuçtur!

Karıştır ve Eşleştir
Metaller, malzemeler, dokular, renkler – karıştırın ve hepsini eşleştirin. Modern mobilya ve son yıllarda modern tasarımın karıştırılması ve eşleştirilmesi ile vurgulanmıştır ve 2019 bunu yeni bir seviyeye taşımayı planlamaktadır. Alanınızı yenilemek için basit bir yükseltme, setinize bir veya iki yeni yemek sandalyesi ekleyerek onu karıştırın. Diğer mobilyalarınızdan farklı bir doku veya metal içeren bir sehpa da ekleyebilirsiniz. Belki eşleşmeyen iki bar tabure bile alabilirsin.

Karıştırma ve eşleştirmenin güzelliği, en küçük değişikliklerle, alanınızın aniden daha bohem ve modern hale gelmesidir. Bu modern eğilimden yararlanmak için tüm bir odanın bakımını yapmanız gerekmez!

Hayata Getir
2019 için sohoConcept’teki en sevdiğimiz trendlerden biri yeşillik takıntısı ve hayatı bir alana getirmektir. İç mekanda bitkilerin asılması, büyük saksı bitkileri, iç mekan üzümleri – dışardaki her şey içeri giriyor! Zevkli bir şekilde yapıldığında, bu modern tasarım trendi bir mekanı aydınlık, minimalist, basit ve 2019 trendlerinin olduğu her şeyde hissettiriyor.

Dokulu saksılara bitki ekleyerek yapılan basit yükseltme, alanınıza yeni hava solumak için ihtiyaç duyduğunuz tek şey olabilir.

Nova Wood
Modern bir 2019 için hazır mısınız?
İster evinizde ister işinizde tamamen yeniden şekillenmeyi ya da birkaç yeni modern dokunuş isteyip istemediğinizi sohoConcept yardımcı olabilir. Evinizi veya işinizi 2019’a hazır hale getirmek için mükemmel yükseltmeleri bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Bugün daha fazla bilgi almak için bizi arayın ya da özel üye fiyatlarımızı görüntülemek için bir hesap açın! Alanınıza yeniden aşık olmanıza yardımcı olmak için irili ufaklı her tür modern mobilyayı sunuyoruz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.