Blog

Kaliteli Mobilya Sistemleri

Pantone, elbette, 2019 için yılın rengini henüz yayınlamamıştır. 2019 Renk Paletleri, bugüne kadar koyu yeşil ve parlak portakallarla dolu, dengesiz nötr, bej, gri ve koyu mavi renklerle dolu. 2019’daki renk paletleri, biber, zerdeçal ve şekerleme gibi zengin yiyecek ve isteklerle beslenir. Bu lezzetli temada yılın 2019 rengi olarak neyi seçtiklerini görmekten heyecan duyuyoruz!

Öngörülen Dekor ve Modern Mobilya Trendleri
Bu derin, zengin tonları ve renkleri kullanan modern mobilyalar, 2019 modern mobilya trendlerinde kilit rol oynayacaktır. Nötr mobilyalar ile duvarlardaki derin renkler belirgin bir eğilim olacaktır ve bu da katı rengi odanın odağı haline getirecektir. Öte yandan, onları tamamlayacak parlak vurgulu duvarlar ve parlak mobilyalar ile birçok nötr boya görebiliriz.

Yumuşak pasteller de önümüzdeki yıl büyük bir modern mobilya ve dekor trendi olacak. Kireçli tonlar hemen hemen her renk paletinde bir yere sahip olacak ve son zamanlarda her zaman şık olan minimalist bir tasarım için mükemmel!

Metalik tonlar, dekor veya mobilya tabanları için de olsa, 2019’da büyük olacaktır. Krom mobilyalar, koyu renklere zıt koyu bir renk katacaktır ve pastel ve nötr tonları iyi tamamlayacak. Ancak, derin yeşillikleri kullanan mekanlarda, ahşap mobilyalar tercih edilen malzeme olabilir!

aria krom yassı
sohoConcept, modern tasarım ve mobilya trendleri için daima eğrinin önündedir. 2019’da yenilemek veya yeniden boyamak istiyorsanız sohoConcept, yeni eviniz veya işiniz için vizyonunuza uygun doğru mobilya ve renkleri bulmanıza yardımcı olabilir.

Müşterilerimize en son modern mobilya ve renk trendlerini sunmak için mobilya stillerimizi ve renk seçeneklerimizi daima güncelliyoruz. Detaylı katalog ve fiyat listemize erişmek ve toplu mobilya paketlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.