Koltuk Takımları

Kanepe Grubu Uzman Görüşleri

Konuya gelince, kanepe grubu en önemli şey güzel görünmesi ve harika hissetmesidir. Unutma, öngörülebilir geleceğe bakacak ve içinde oturacaksın, bu yüzden gerçekten sevdiğinden emin ol.

Georgia Metcalfe “Kişisel tarzımı yansıtan bir kanepe ve onu kullanmak istediğim gibi seçmeyi düşünüyorum; arkadaşlarımla çay ve şarap içmeyi seviyorum, aynı zamanda akşamları rahatça uzanıp uzanmayı da seviyorum. güzel olmalı, ama aynı zamanda ona ‘sarılma faktörü’ var.

“Kadife rahatlık söz konusu olduğunda dışarı çıktığı bir kazanan – tüm yıl boyunca cilde karşı yumuşak ve sıcak.” Konforu seçmek, stilden ödün vermeniz gerektiği anlamına gelmez.

Kanepe Grubu Uzman Görüşleri Ne Diyorlar?

Charlie Marshall ekliyor: “Tüy sarılı köpük, şimdiye kadar test ettiğimiz en rahat ve en pratik yastık doldurma kombinasyonudur, koltuk yastıklarının geri çekilmesine yardımcı olur, dolgunluğu azaltır ve konforu ciddi şekilde arttırır.

“Gerçekten kendin yapmak için, farklı boyutlarda, renklerde ve dokulardaki saçılma yastıklarını katlayın ve kanepe grubu koluna süper yumuşak bir örtü atın. Biraz karıştırın ve sevdiğiniz şeyleri satın alın.”

Zamana dayanacak bir koltuk ararken, Georgia Metcalfe, çerçeve yapısının incelenmesini tavsiye ediyor: “Sert bir ağaçtan (meşe, tik, kiraz, huş, maun) yapıldığından ve koltuk ahşabından (çam veya ladin) yapıldığından emin olun. ).

“Ya kumaşı da unutma. Deri yerine kumaş tercih ediyorsan, 40.000’den fazla olması gereken ovma testlerini sor. Kumaşın çok çabuk yıpranmamasını sağlayacak.” Bu konulara dikkatli şekilde yaklaşmak gerekli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.