Blog

Koltuk Döşeme Fikirleri

Yeniden döşemeli mobilyalar, eski, modası geçmiş ya da sadece bıkkın olduğunuz mobilyaları canlandırmak için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir. Biraz korkutucu gözükebilir, ancak biraz hazırlık ve biraz boş zamanla birlikte, kanepeler veya sandalyeler için DIY yeniden döşenmesi kesinlikle yapabileceğiniz bir şeydir.

Bir Sandalye veya Kanepenin Döşenmesi – Adım Adım
Hangi araçlara ihtiyacınız var?

Garajınızda etrafta yatanlardan daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Çoğu yeniden döşeme projesinde kesinlikle ihtiyacınız olacak:
• yeni kumaş
• motorlu zımba tabancası
• dikiş makinesi

Ayrıca, kumaşı çıkarmak ve yeniden yapmak için mobilyaların sökülmesi için bir çekiç ve tornavidaya ve ayrıca minderler için yeni bir tabakaya (doldurmaya) ihtiyacınız olacaktır.

Eski döşemeyi çıkarın
Yeniden döşemek istediğiniz mobilya parçasına bağlı olarak bu kolay veya daha fazla zaman alabilir.

Bir yemek chai durumunda, sırtındaki ve altındaki zımbaları çıkarabilir ve eski kumaşı çıkarmak için çekebilirsiniz. Bir koltuk veya bir koltukta, zımbaları alttan ve arkadan çıkarmak ve kumaşları minderlerden çıkarmak için biraz çevirmek zorunda kalacaksınız.

Kumaştan tasarruf etmek istemiyorsanız, dağınık olmaktan çekinmeyin (ancak aklınızda bulundurun, eski kumaşı yeni kumaş için şablon olarak kullanmanız gerekir). Eski kumaşı yeniden yapılandırmak istiyorsanız, nerede kesildiğinize ve yırtılmayı ve yırtılmayı önlemek için zımbaları nasıl çıkardığınıza dikkat edin.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.