Blog

Koltuk Modellerimiz

Martini koleksiyonumuz firmamız programına en heyecan verici eklemelerimizden biri. Martini modern bar taburelerimiz, çeşitli mekan ve temalarda rahatlıkla kullanılabilecek modern mobilya tasarımının özüdür.

İnce, şık bar tabureleri arayanlar için Martini Max Swivel, Martini Wire ve Martini DR Wood harika seçeneklerdir. Çeşitli renklerde mevcuttur, tabanları sade, ince ve herhangi bir mutfağa veya restorana sığabilir. Martini Max Swivel, dönme fonksiyonu dar bir alanda oturmayı kolaylaştıracağından çubukta sınırlı alana sahip alanlar için idealdir.

Martini bar taburesi serimizin bir kısmı, fütüristik bir şey olmayan metalik, pürüzsüz bir döşeme olan gümüş PPM deriden geliyor.

kapri
Bu yıl Capri Wood yemek sandalyesini Capri koleksiyonumuza ekledik. Bunların bugüne kadarki en popüler modern yemek sandalyelerimizden bazıları olduğu kanıtlanmıştır, çünkü çeşitli ahşap tabanlar ve renkli döşemelerdeki basit yüzeyler onları yemek odaları, oturma odaları, restoranlar, ofisler, lobiler ve daha fazlası için ideal kılar.

Daha geniş olan Capri koleksiyonumuzda hem yemek sandalyeleri hem de bar tabureleri bulunmaktadır. Eğimli sırtları ve ince koltukları, büyük bir akşam yemeği için büyük bir masa boyunca sığdırmak için kolaydır. Capri Wood yemek sandalyelerinin ahşap tabanı Amerikan Kayın, Amerikan Ceviz veya doğal dişbudak ağacı ile yapılabilir. SohoConcept’in Capri serisi ile kaliteli mobilyalar elde ettiğinizi biliyorsunuz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.