Koltuk Takımları

Koltuk Seçerken Önemli Notlar

Laguna Amrchair ve Conrad Armchair gibi koltuklar güneşte geçen uzun bir günün ardından rahatlamak için mükemmeldir. Düzgün çizgileri, rustik kır evi tasarımlarına veya modern tasarımlara mükemmel uyum sağlar ve çoklu renk seçenekleri, her estetiğe uyacakları anlamına gelir.

Laguna koltuk
Aile Tarzı Yemek Mobilyası
Yazlık yaşamın en güzel yanlarından biri, rahat bir yemek masasının etrafında arkadaşlarınızla ve ailenizle büyük mangallar ve akşam yemekleri yemek. Tüm misafirlerinize uyacak uygun yemek mobilyalarına sahip olmak kır evinizde misafirperver bir atmosfer yaratmanın harika bir yoludur.

SohoConcept’in Boğaziçi Yemek Masası veya Anne Yemek Masası gibi büyük yemek masaları, en büyük partiler için bile her zaman hazırdır. Koltuklarla karıştırılmış modern yemek sandalyeleri veya oturma için uzun bir tezgah kullanmak herkesin sığabileceğinden emin olmanın harika bir yoludur. Genişletilebilir yemek masaları, daha az alana sahip ancak yine de büyük partilere ev sahipliği yapmak isteyen kır evlerinde iyi seçeneklerdir. Milano Genişletilebilir Yemek Masası, modern, açık konsept bir yazlık için mükemmeldir.

boğmaca masası
Modern Aydınlatma
Bir kulübede modern aydınlatma, geceleri ruh halini ayarlamak için önemlidir. Mevcut alana bağlı olarak, kendinize ve konuklarınıza seçenek sunmak için çeşitli aydınlatmalar mükemmeldir. Ayaklı lambalar, masa lambaları, tavan aydınlatması ve dekoratif aydınlatmaların tümü istediğiniz atmosferi yaratmak için kullanılabilir. İyi bir kitapla kıvrılmak, konukları ağırlamak ya da bir film izlemek isteyin, aydınlatma havayı ayarlamak için anahtardır.

Yüksek bir tavana veya tonozlu bir tavana sahipseniz, daha geniş bir tavan lambası veya endüstriyel bir avize, daha rustik bir tarz olsa bile alanınızı modernize edebilir. Modern aydınlatma hakkındaki diğer fikirlere buradan göz atın!

Yaz hakkında düşünmeye başlamak için hazır mısınız?
Evinize yükseltme yapmaya başlamanın tam zamanı, bu nedenle yüksek sıcaklıklar çarpınca yaz hazır! Bu yıl kulübenizdeki bazı mobilyalarınızı yenilemeyi ya da basit bir şekilde yükseltmeyi düşünüyorsanız, sohoConcept yardımcı olabilir. Bir evi aydınlatmak, mekanı tazelemek ve uzaktayken rahatlamanıza yardımcı olmak için çeşitli modern mobilyalar sunuyoruz!

Siparişe göre yapılan ve özel mobilyalarımız hakkında daha fazla bilgi için bugün bize ulaşın! Bir mekanın tam olarak hayal ettiğiniz gibi olmasını sağlamak için iç tasarımcılar, ev sahipleri, işletme sahipleri ve planlamacılarla çalışıyoruz. Bugün bizi arayın!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.