Dekorasyon

Koltuk Seçimi Nasıl Yapılır?

Yine neredeyse yılın bu zamanı! Uzun günler geri geliyor, sıcaklık artmaya başlayacak ve yazlık sezonu yakında açılıyor. Şimdi, yaz tatiline hazır hale getirmek için, kendinizden zevk almak ya da sezonu kiralamak için yazlık yükseltmeler yapmak için mükemmel bir zaman.

Tam bir tadilattan sonra bankayı kırmadan yenilemek için kulübenize yapabileceğiniz çeşitli modern mobilya yükseltmeleri bulunmaktadır. sohoConcept’in bu yaz rahatlamanıza yardımcı olacak 2019 yazlık mobilya için harika fikirleri var.

Atar ve Yastıklar
Yazlık yaşamın herkesin hemfikir olabileceği ana yönü rahatlama ve rahatlıktır. Biraz soğuk ya da bulutlu günlerde bile rahat olmak çok önemlidir. Tüm mobilyalara battaniye ve çok sayıda yastık atmak, bu rahatlamayı teşvik etmek için harika bir yoldur!

Kamp ateşinden, yağmurlu günlerden veya dışarıdaki serin gecelerden kolayca aldıklarından emin olmak için, kapının yakınında veya bir verandada depoda bulunan atma alanlarını erişilebilir tutun.

Koltuklar
Yazlık, her yerde rahatlayabileceğiniz bir yer. Koltukları mümkün olduğunca çok sayıda odada tutmak, bu laissez-faire yaşam tarzını teşvik etmek için harika bir yoldur. Koltukları yatak odasına, oturma odasına, aile odasına, verandalara yerleştirmek – sığabilecekleri her yere! – Herkese rahatlamak için bir yer verin ve 2019’da çok popüler olan mix ve maç stiliyle trendize girin.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.