Köşe Takımları

Koltuk Seçimleri

Bahar burada Türkiye’nin ve firmamızın en sevdiğimiz sezon. Bazı yenilemelere, güncellemelere, serinletici içeceklere ve yeni ilhamlara başlamak için mükemmel bir zaman. Özellikle yılın bu zamanında müşterilerimize evler, işletmeler, restoranlar, oteller ve daha pek çok şey için mükemmel modern mobilya parçalarını bulmalarına yardım etmeyi seviyoruz.

Baharın ortak estetiğine mükemmel bir şekilde uyan 2019 için bazı şaşırtıcı modern mobilya trendleri var. 2019 baharı için canlı, canlı ve ferah renkler, dokular ve dekorlar mükemmel.

2019 baharı için en sevdiğimiz modern mobilya ve tasarım trendlerimizden bazılarını burada topladık.

Yılın rengi
Pantone yılın rengini Ocak ayında açıkladı ve Living Coral’ı seçtiler. Bu gölge, animasyon ve yaşam veren turuncu, altın ve pembe alt tonlarla parlak. Bu parlak renk, tasarımınıza evinizde veya işinizde dahil etmeyi düşündüğünüzden daha kolaydır.

Yemek sandalyesi döşemesini veya koltuk döşemesini parlak pembe veya turuncu renkte seçmek, hayatı bir odaya getirmek için harika bir yol olabilir. Bunları bir ifade parçası olarak kullanmak, alanınızda çok fazla başka dekor değişikliği yapmanız gerekmediği anlamına gelir! Mercan içinde siyah, gri veya beyaz koltukta parlak yastıklar olması da bu yıl iç mekanlara baharı getirmek için harika bir yol.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.