Genel

Koltuk Seçimlerinde Renkler

Firmamız, hemen bir alanı aydınlatan Pembe Yün ve Turuncu Deri ve Camira Yünü gibi eşsiz parçalarımızın çoğunu sunar. Eşsiz yemek sandalyeleri, koltuk veya bar tabureleri olsun, ilkbahar için mükemmel olan bu seçeneklerle bir renk kazanın.

Duvar Kağıdı ve Büyük Baskılar
Bazı duvar kağıdı veya duvar baskıları eklemek, baharı ve hayatı bir alana getirmenin harika bir yoludur. Yatak odaları, lobiler, restoranlar veya tuvaletler gibi yerlerde, parlak desenli duvar kağıdını kullanmak cesur bir ifade verir ve ayrıca bir alana doku eklemenize yardımcı olur.

Duvar kağıdı sizin için çok kalıcı ise, büyük, parlak baskılar için bazı duvar resimlerini değiştirmek (belki bazı Yaşam Mercanı olabilir?) Bir alanın tekrar yeni hissetmesine yardımcı olabilir. 2019’daki tasarım ve modern mobilya trendleri tamamen cesur ve parlak olmakla ilgilidir – bahar bunu yeni sanat eserleri ve baskılarla yapmanın tam zamanı!

Florals
Bir tasarıma çiçek koymak zor olabilir. Örneğin çiçekli bir kanepe, şık olmakla büyükannenizin mobilyası olmak arasında dolaşmak için ince bir çizgiye sahiptir. Duvar baskıları, alan halıları ve yastıklar gibi alanlarda daima koyu ve parlak çiçek desenleri kullanmanızı öneririz. Bu vurgular, çok kuvvetli olmadan çiçek trendini alanınıza getiriyor.

Bu çiçek aksesuarları, modern kanepeler ve çeşitli renk ve tonlardaki sandalyelerle kolayca eşleştirilebilir. Mor ya da mavi bir kanepeye, örneğin Laguna Kanepe’ye sahip olmak, çiçek yastıklarının ya da çiçek halısının iltifat etmesini sağlar.

Laguna sofa
Yeşillik
2019 için en sevdiğimiz iç tasarım trendlerimizden biri de, gerçek yaşamı canlı bitkilerle dolu bir alana getirmekti! Yapraklı bitkiler, küçük ağaçlar, çiçekler ve sulu meyveler 2019’da bol miktarda bulunur ve bahar bunları evinize getirmenin en iyi zamanıdır. Canlı bitkileri merkez parçaları olarak kullanmak, tezgahlara veya bar taburelerine yerleştirmek veya bir odanın aydınlatılmış köşelerinde oturmak, alanın daha temiz, daha misafirperver ve daha rahat hissetmesini sağlar.

En Son Modern Mobilya Trendleri için sohoConcept ile iletişim kurun
sohoConcept, on yıldan fazla bir süredir Kuzey Amerika’ya mevsimlik, yıllık ve herdem yeşil mobilya trendlerini sunmaktadır. Bu baharda evinizde veya işinizde yenilikler yapmayı düşünüyorsanız, sohoConcept yardımcı olabilir.

Ortamınızda çalışmak üzere herhangi bir renk şemasına veya estetiğe uyan modern mobilyalar bulmak için sizinle veya müşterilerinizle birlikte çalışabiliriz. Müşterilerimizin aradıklarını bulmalarını sağlamak için çok çeşitli malzemeler, renkler ve tabanlar sunuyoruz

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.