Blog

Koltuk Takımı

The Sezonun ışıltılı olması bekleniyor. Ülkenin aşağı ve yukarı yöndeki evlerinin şu anda yakındaki bir Noel ağacının parıltısı altında olduğundan şüpheliyiz. Yine de çoğu zaman, sadece peri ışıklarımızı kapatırken oturma odasına odaklanırız. Rahatlığın evinizin her köşesine ulaşmasını sağlamak için mutfağınıza, yatak odanıza ve banyo alanlarınıza biraz parıltı vermenizi tavsiye ederiz. İnce altın ışıkların dizeleri, ambiyansı yumuşak ve sakinleştirir.

Alanınızdan daha fazlasını yapın

Minimalist bir iç mekânı bir sonraki kişi kadar seviyoruz, ama rahatlığı en saf haliyle deneyimlemeyi umuyorsanız, büyük boş yerlerden kaçınmanın yolu budur. Bay pencerenizdeki boş bir alana veya açık bir merdivenin altına hoş bir aksan sandalyesi veya sevgi dolu bir koltuk eklemenizi öneriyoruz (o küçük rahat estetiği yakalamak için de birkaç kitap koyun).

Sıkıntıları giderin

Herhangi bir odanın topaklanma faktörünü, optimum yumuşaklık için ev yapımı afgan veya lüks kürk atışıyla güçlendirin. Bir dizi iç mekanı tamamlayacaklar ve biraz daha şekerleme için yerleşmeyi sağlayacaklar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.