Blog

Koltuk Takımları

Koltuk takımları konusunda minderlerin sıkılığını kontrol edin. Yastıklar çok yumuşak geliyorsa, daha fazla dolgu eklemeniz gerekebilir. Bireysel minder kapağını açın ve iç kısımları çıkarın. Bu, yastık kılıflarını yıkamak için iyi bir fırsattır.

Köpüğü ve keçeyi inceleyin. Döşeme, minderlere pürüzsüz bir görünüm vermek için döşemede kullanılan kumaştır. Genellikle pamuktan veya yünden yapılır, ancak polyester de dahil olmak üzere malzemelerin bir karışımı da olabilir.
Köpüğün içinde gözle görülür farklar varsa, tüm yastığı değiştirmeniz gerekebilir. Eğer keçe yıpranırsa, ancak köpük iyiyse, sadece keçeyi değiştirerek yapabilirsiniz.

Koltuk Takımları Seçim Farklılıkları

Koltuk takımları ile ilgili olarak köpüğü veya keçeyi değiştirin. Minderlerinizde neyin değiştirilmesi gerektiğini belirleyin. Hem köpük hem de çevrimiçi olarak ya da bir döşemecilik deposunda alışveriş yapabilirsiniz.
İsterseniz koltuk minderlerinizi farklı bir malzeme ile doldurabilirsiniz. Köpük kullanmanız gerekmiyor. İsterseniz pamuk, aşağı, hatta eski kıyafetler bulabilirsiniz. Kullandığınız malzeme kanepenin yumuşaklığını etkileyecektir. Her yastığını doldurmadan önce sertliği sevdiğinizden emin olun.
Malzemelerinizin dayanıklılığını düşünün. Bazı malzemeler iyi tutunamayabilir, ancak köpük dolgu size uzun yıllar dayanabilir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.