Genel

Koltuk Takımları Farklılıkları

Kokulu mumları tercih ediyorsanız, aşırı tatlı kokular yerine odunsu notalarla gitmeye çalışın. Kehribar, duman, çam veya deri gibi ipuçları evinize rahat bir çekicilik katmanıza yardımcı olacaktır.

Adım 2: Yumuşak bir şey batırın
Doku, konforu optimize ederken çok önemlidir. Yumuşak düşünün, gerçekten yumuşak, kadife ve esnek keten ve şönil gibi. Barrymore’da 6000’den fazla kumaş arasından seçim yapabilirsiniz ve dilediğiniz yumuşaklığı kendi özel koltuğunuzda seçeceğinizden emin olabilirsiniz. Mobilyalarınızı sıcak fırlatma ve süper yumuşak saçılma yastıklarıyla doldurduğunuzdan emin olun.

Adım 3: Vahşi doğaya hoş geldiniz

Yeşillik admin-ajax Cluny Kanepe

Çağdaş bir iç mekan, kendini teknoloji ile iç içe bulabilir ve şehir içi evlerin çoğu zaman sakinleştirici doğal etkilerle temastan uzak hissedebilir. Evinize biraz yeşillik eklemenizi tavsiye ederiz. Bazı mevsimsel sarmaşıklarla veya okaliptüslerle bakımın az olmasını sağlayın ve yeşilliklerinizi daha iyi tutmak için mücadele ederseniz yaşam alanınıza her zaman biraz odun ekleyebilirsiniz. Küçük kaba kütük kütük yığınları oluşturmak, evinize biraz rustik bir cazibe getirebilir ve teknoloji ağır bir iç mekanın dengelenmesine yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.