Genel

Koltuk Takımları Nasıl Temizlenir?

İnsanlar genellikle kalitesi nedeniyle deri mobilyalarını severler – süper dayanıklıdır. Buna ek olarak, deri mobilyalar temiz ve zengin bir görünüme sahiptir ve temizlenmesi kolaydır, çoğu zaman beyaz sirke gibi evdeki malzemeleriniz vardır. Deri mobilyalarınızı temizlemenin en kolay yolları.

1. Kiri vakumla silin.

Bu, insanların deri mobilyalarını temizlemesinin en açık ve yaygın yollarından biridir. Esnek çıkarılabilir bağlantı parçalarına sahip bir elektrikli süpürge, özellikle kanepelerde tüm çatlaklara ve kırışıklıklara girmenize olanak sağlar. Bir deri yatağını kesinlikle vakumlayabilirsiniz, ancak koltukları ve oturma odası sandalyelerini temizlerken vakumlama ve deri mobilyalar en iyi şekilde bir araya gelir.

2. Bez, sabun ve suyla veya sirke ve suyla tozdan kurtulun.

Deri bir kanepenin bir bez ile basit bir şekilde silinmesi kir ve tozu hızlı ve kolay bir şekilde temizleyebilir. Hatırlayabildiğimiz kadarıyla deri mobilyalarını temizlemek için nemli bir bez üzerinde suyla yumuşak bir bulaşık sabunu kullanıyoruz ve cazibeye benziyor. Fazla sabunları temizlemek için temiz bir bez kullandığınızdan emin olun. Bir çok insan da beyaz bir sirkeyi bir bezeme uygulamaktan hoşlanır; Bunu yapacaksanız, sirkeyi sulandırdığınızdan emin olun. Sirke ile deri mobilya temizlerken, normalde yarım bardak sirke 2 bardak su eklerim. Sabunda olduğu gibi, fazla sirkeyi temiz bir bez ile çıkardığınızdan emin olmak isteyeceksiniz ve ardından mobilyaların kuru bir bezle silinmesi yararlı olacaktır. Bazı insanlar eşit parça sirke ve eşit parça su kullanacaklarını söylerler, ancak suyu daha baskın hale getirerek, sirke kokusunun daha az olduğunu keşfettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.