Blog

Koltuk Takımları Nasıl Temizlenmektedir?

Deri mobilyanızın durumu kötü ise, deriye özgü bir temizleyici ile temizlemeniz gerekebilir. Biz şahsen sabun ve su ya da sirke ve su temizleyicileri en çok tercih ediyoruz (özellikle evcil hayvanları olan insanlar için sirke ve su), ancak bazen deri temizleyici daha iyi bir iş çıkarmaktadır. Temizlik Sanatı denemek için birkaç deri özgü temizleyici önerdi. Sitemizin önerdiği gibi, mobilyalarınıza zarar vermeyeceğinden emin olarak daima önce küçük bir yeri test edin. Web sitesinin önerdiği ürünlerin listesi şunları içerir:

Deri Temizleme Deri Mobilya için Püf noktaları ve İpuçları

Mobilyanıza daima en iyi şekilde görünmesini sağlamak için en az ayda bir kez tam bir temizlik yapılmasını önermemize rağmen, temiz bir noktaya ihtiyaç duyulan zamanlar olabilir. Biliyor musun…

Aerosol saç spreyi kalıcı marker lekelerini çıkarabilir.
Aseton olmayan oje sökücü, kalem lekelerinden kurtulabilir.
Beyaz bir sirke karışımı evcil hayvan idrarını temizleyebilir.

Her zamanki gibi, deri mobilyanızın herhangi bir temizleme talimatı ile gelmesi durumunda, uygun bir şekilde bunları takip ettiğinizden emin olun ve mobilyanın kendinize gelmesini sağlayamazsanız, bir uzmandan yardım isteyin. Deri mobilyalardan birini Central, New Jersey mobilya mağazalarımızdan veya web sitemizden satın aldıysanız, satın alma işleminize özgü ek deri mobilya temizleme önerileri için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.