Blog

Koltuk Takımları Seçenekleri

Koltuk Takımları  ile ilgili olarak “Stil için olduğu gibi,” diyor ASID’den Karen Soojian, “klasik bir yaklaşımla kalın. Evinizi satmaya gittiğinizde, bunun geniş bir cazibe sahibi olmasını isteyeceğinizi unutmayın.” Ama bir şeyleri mülayim bırakmak zorunda değilsin. Hemen satmayı düşünmüyorsanız, duvar renklerinizle istediğiniz kadar cesur olun – satmaya gitmeden önce soluk bir nötr renkte boyayabilirsiniz. Ve sevdiğin mobilyayı da seçmekte özgürsün; Evinizi potansiyel alıcılara göstermeye başlamadan önce her zaman temizleyebilirsiniz.

Koltuk Takımları  Seçenekleri Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuk Takımları  hakkında “Ve en önemlisi,” diyor iç mekan tasarımcısı Susan Jay, “mekânın bol miktarda ışığa sahip olduğundan ve geniş gözüktüğünden emin olun” diyor. Bu, eğer mevcut bölmeler doğal güneş ışığına izin verecek kadar küçükse veya pencereleri bile Fransız kapılarına çeviriyorsa, pencereleri okumak veya sosyalleşmek için ihtiyaç duyduğu kadar çok ışık fikstürüne bağlamak ve muhtemelen pencereleri büyütmek anlamına gelir.

“Oturma odası ve açık veranda arasındaki açık / kapalı ilişkiler, odayı boyadan veya yeni bir kanepeden daha fazla dönüştürecek,” diyor mimar Amy Alpert. Ve hepimizin çevremizdeki dünyaya daha bilinçli hale gelmesiyle, bu açıklık ve akış daha da popüler hale gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.