Blog

Koltuk ve Modern Seriler

Bottega modern mobilya serimiz yemek sandalyeleri ve ofis sandalyeleri içerir. Çeşitli döşemelerde, renklerde ve bazlarda mevcut olan Bottega modern mobilyalarımız şık, sade ve rahattır. Derin koltuk ve kollar, bu sandalyeleri, insanların rahat hissetmelerini istediğiniz, ancak aynı zamanda belirli bir estetiğe uymasını istediğiniz bir restoran veya ofis ortamı için ideal kılar.

Bottega serisi, seçtiğiniz sandalyeye bağlı olarak krom, nikel ve çelik tabanlarda mevcuttur. Döşemenin çıkarılabilir bir fermuarı var ve bir profesyonelin yardımı ile değiştirilebilir. Bu sandalyeler deri ve camira yünlerinde çeşitli renklerde mevcuttur. Koltuk, bu sandalyelerin ağır kullanımlara dayanmasını sağlamak için ekstra esneklik ve dayanıklılık için “S” şeklinde yaylara sahip çelik bir yapıya sahiptir.

Buca
Buca çizgimiz, bu yıl ahşap tabanlı yemek sandalyemiz Buca Wood’u da içerecek şekilde genişlemiştir. Hem Buca Wood hem de Buca Metal yemek sandalyeleri, profesyonel yardımlarla değiştirilebilen çıkarılabilir cırt cırtlı malzemeden döşemeli, sağlam ve işlevseldir.

Buca Wood yemek sandalyeleri hem konut hem de ticari kullanım için idealdir. Baz katı kayın ağacından ceviz rengindedir. Buca yemek sandalyeleri görünümlerinde daha klasik, bu nedenle siyah, gri ve beyaz deri ve camira yünlerinde mevcut. Yemek sandalyeleriyle açıklama yapmak isteyenler için camira yünlerinde mor ve turkuaz rengi de sunuyoruz!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.