Dekorasyon

Mobilya Dekorasyon Tercihleri

O zamanlar insanlar altını temsil etmek için “Titian altın” kelimesini kullanmaktan hoşlanıyorlardı çünkü Titian özellikle altın sarısını çok seviyordu ve ayrıca parlak renklere derinden aşıktı. Tıpkı simyacının renkleri manipüle ettiği gibi. Ancak Titian, gerçek dünyada hızlı bir şekilde “altın” toplayabiliyordu ve birçok insanın son derece kıskandığı bir altın ressamdı.
Titian, 36 yaşındayken Venedik Cumhuriyeti’nin imparator ressamdı. Mahkeme davetleri, ünlü olduktan sonra sabit kaldı, bu yüzden çok sayıda para biriktirebildi. Öte yandan, bu aynı zamanda zeki ve esnek bir diplomasiyi gösterdi ve üst sınıf arasında iyi oynayabilirdi.
Ayrıca akıllı bir dizi finansal yönetim yöntemi vardı. İş yaparken resim yapmaya devam etti ve sonra paraya emlak yatırımı yaptı. Zenginler içinde yuvarlandı ve çok zengin bir lüks hayat yaşadı.
Dünyada başarılı bir şekilde zengin olmasının gizli silahı neydi?
Cevap portre idi.
Portreleri, karakterin ruhunu ve kişiliğini ele geçirebilir. Resimdeki karakter dokunma zindeliği ile doludur ve önünüzde gerçek bir insan gibi görünüyor. Mobilya Dekorasyon Tercihleri konusunda sizler de çok daha rahat bir şekilde sonuç alabilirsiniz.

Titian’ın, karakterin daha genç görünmesini sağlayan ancak onun özellikleri olarak kalmasını sağlayabilecek “gençleştirme” konusunda sihirli bir beceriye sahip olduğu söylenir. Boya fırçasının altından yaş izleri kirlendi ve karakter saçtaki altın rengiyle altın bir taç gibi görünüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.