Blog

Mobilya Renk Farklılıkları

Geçtiğimiz yıllarda renk paletlerine ve dekor seçeneklerine yönelik eğilim geleceğimize odaklanmak, rahatlamak, fikir vermek ve bağlantıyı kesmekle ilgiliydi. Geçen yılki Pantone Yılın Renkleri, Ultra Menekşe idi – orijinalliği, fütürizmi ve vizyoner düşünmeyi teşvik etmek için koyu mor ve mavi tonların gölgesi.

Buna benzer olarak, modern mobilya stilleri doğal, sade ve cesur yönlere yöneldi. Karmaşık tasarımlar ve mobilyalar artık aranmaz; minimalizm neredeyse herkesin tercihi.

Yakında 2018’in kapanması ile birlikte, burada sohoConcept’te, yeni yıldaki şık trendlerin ve renklerin tahmin edileceğini belirlemek için 2019’u bekliyoruz.

2019 için Popüler Renkler
2019 için öngörülen popüler renkler, derin tonlar, karmaşıklık, sınıf ve zerafet etrafında döner. Derin tonlar, incelik, dünyevi ve zenginlik duygularını uyandırır.

Dulux Paint 2019 yılın rengi, Gece Şehirleridir – hala doğadan gelen derin, güzel bir yeşil ve yine de şehirlerin sofistike olduğunu hatırlatır. Bu rengi koyu mavinin cesur bir paleti, zengin şarap tonları, doğal griler ve çıplaklar ve bazı şaşırtıcı yanmış turuncu renkler (Lucky Penny gibi) ile eşleştiriyorlar. Paletleri, koyu renkli tonlarla dengelenmiş, nötr, açık tonların dengeli bir karışımıdır.

Behr’ün 2019 yılı renginde Blueprint, esneklik, hayal gücü ve dönüşüm uyandıran basit, dürüst, esnek bir renk. Adı, sıfırdan bir şeyler inşa etmeye başlamanın bu duygularını getiriyor! Renk paletleri Dulux’un dengeli nötrlerine benziyor, aynı zamanda koyu yeşil ve mavi tonlarla karıştırılmış çeşitli pasteller.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.