Mobilya Seçenekleri

By 31 Temmuz 2018 Ağustos 28th, 2018 Blog

Mobilya seçenekleri konusunda şık bir mobilya mağazasına aşık olduğun o sandalye. Fas tatilinden geri aldığın halı. Her zaman seni güldüren atmak yastık. Oturma odanda kesinlikle taptığın bir şey varsa, ona tutun. Sizin için anlamlı olan şeyleri birleştirmek, yeni oturma odanızı ev gibi hissettirecek olan şeydir.

Mobilya Seçenekleri Farklılıkları

Neredeyse yeni kanepenizin şeklini seviyorsanız, ancak renkten nefret ediyorsanız, onu yeniden döşemeyi düşünün. Rustik sehpanızdaki süt boyası, daha sofistike tasarım planlarınızla çalışmazsa, parlak bir kiraz veya maunda zımparalanıp yeniden işlenebilir. İç tasarımcısı Karen Soojian, ASID, “Eski masalar, sandıklar ya da herhangi bir durum iyi yeni lambalar, aynalar veya bir kat boya ile hayata döndürülebilir” diyor. “Döşemeli parçalar yeni bir kumaşla kolayca güncellenebilir.”

Mobilya seçenekleri  ile ilgili olarak en nihayetinde, bu değişiklikler, sadece parçanın şeklini seviyorsanız veya aksi takdirde mükemmel durumda ise değerlidir. O sehpa hakkında asla bu kadar çılgın olmamış olsaydınız ya da kanepedeki yaylar çekilirse, yeni bir şey almak için daha iyi (daha kolay, daha cazip ve daha ekonomik) olabilir.

Oktay Baysal

Author Oktay Baysal

More posts by Oktay Baysal

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Deevans.net Köşe Koltuk ve Koltuk Takımı Üreticisi.