Blog

Mobilya Seçimi

Mobilya renklerini seçmek heyecan verici bir girişim ve karmaşık bir seçenek olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir ton ve ton dizisi ile işlem çok zor olabilir. İşte, eviniz için en uygun aksanı yaratmak için doğru mobilya rengini seçme işlemini kolaylaştırmaya yardımcı olacak bazı öneriler!

Her şeyden önce, hangi renkler sizinle konuşuyor? Göstermek istediğiniz belirli bir renk var mı? Zengin koyu mor mu yoksa göz alıcı limon yeşili mi? Daha rahat hissetmenize yardımcı olan yatıştırıcı, nötr bir palete daha mı çizilmişsiniz? Yoksa taze ve enerji veren canlı bir renk düzeninden mi hoşlanıyorsunuz? Zaman ayırın, seçeneklerinizi keşfedin ve size neyin ilham verdiğini görün. Girmeniz gereken birçok çevrimiçi kaynak var.

Hangi ruh halini elde etmek istiyorsun? Herhangi bir odanın havasını ayarlarken, renklerin belirgin bir rol oynayacağını unutmayın. Rahat bir atmosfer tercih ediyorsanız, günün sonunda elinizde iyi bir kitapla kanepeye batırabileceğiniz bir oda, o zaman lavanta, soğuk mavi veya gri renkleriniz olur. Daha enerjik bir ortam, sabahları uyanmak için kahve içebileceğiniz bir oda istiyorsanız, o zaman portakalları, sarıları ve kırmızıları düşünün! Unutmayın, ton ve gölge bir fark yaratır; koyu kırmızı şarap daha lüks ve romantik hissederken, parlak kırmızı uyarıcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.