Blog

Mobilya Ve Dekorasyon Fırsatları

Değiştirmek veya yeniden döşemek zorunda kalmadan uzun süre kullanacak mobilyalar arıyorsanız, düz bir renk elde etmek en iyi seçenektir. Restoranlar, evler, otel odaları ve otel lobileri veya bekleme salonları için harikadır, çünkü bunlar sık ​​sık görülür ve tam bir yenileme birkaç yılda bir mümkün olmayabilir. On yıl öncesine ait çiçek kanepeli bir otel odası ya da restoran, basit bir deri bej döşemelik kadar çekici değildir!

Karıştırma desenleri
Öte yandan, sevdiğiniz veya alanınıza mükemmel bir şekilde uyan bir kalıp bulmuşsanız, bunun için gidin! Desenli kanepeler veya koltuklar, ofis binaları veya yatak odaları gibi çeşitli alanlar için uygun olabilir. Modern mobilyalarınız için bir baskı kullanmayı tercih ederseniz, her zaman “en sıcak trend” olmayan birini seçtiğinizden emin olun. Bunlar çabucak gelir ve gider ve 6 ay içinde, aniden çok pahalı bir mobilya parçasına sahip olacaksınız!

Desenler ve katılar arasında tek bir renkle bağlayarak bir bağlantı kurun. Bu, desenleri birlikte karıştırmak ve yapışkan bir alan oluşturmak için mükemmel bir yöntemdir.

Son olarak, üzerinde tarihli bir baskı veya desen bulunan bir mobilya parçasıyla bitirirseniz, değişime açık olun! Yeniden döşemeli mobilyalar, daha da modern hale getirirken, yüksek kaliteli malzemeleri israf etmek istememek için mükemmel bir seçenektir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.