Genel

Mobilya Ve Işık Dekorasyon

Işık fikstürleri genellikle bir odanın odak noktası olur. Bir ışık yandığında, sık sık nereden geldiğine bakmak ve güzel bir avize, benzersiz metal armatür veya basit bir tavan lambasının gözünü görmek isteriz.

Odanız için modern aydınlatma seçimi, genellikle alanın boyutuna ve tavanların yüksekliğine bağlıdır. Bir bodrum katında veya küçük bir ofise üç ayaklı bir avize sığamazsınız! Ancak, modern aydınlatmanın keyfini çıkarabilmeniz ve mekanınıza iltifat edebilmeniz için on altı ayak tavana ihtiyacınız yoktur.

Işık, sıcaklık ve dikkat çekmek için her ölçekteki alan için mevcut düzinelerce modern aydınlatma seçeneği vardır. Doğru aydınlatma armatürü ile bir oda hissini tamamen değiştirebilir ve başka türlü olması zor olabilecek bir kişilik düzeyi ekleyebilirsiniz.

Modern Alanınız İçin Aydınlatmayı Seçmek
Asılı farlara gelince, görünüşte sonsuz seçeneklere sahipsiniz. Yüksek tavanlı geniş alanlar için, büyük endüstriyel sarkıt lambalar mükemmel bir trend izliyor. Bir ayak çapındaki asma lambalar, özellikle mutfaklardaki adalara asmak için popülerdir. Yemek salonları veya büyük parti alanları için avizeler, sarkan zincirler yerine katı metal çizgiler gibi modern yeteneklere sahip bir yeniden doğuş gördü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.