Genel

Mobilya Ve Koltuk Takımları

İyi bir yapıya sahip, ancak işarete tam olarak düşmeyen bir kumaşınız varsa, tamamen vazgeçmek zorunda değilsiniz. Mobilyalar taze döşemeyle kolayca güncellenebilir – ve bunu evde kendiniz yapabilirsiniz.

Mobilya kemikleri hala sağlam olduğu sürece, biraz yeni kumaş, dikkat ve yaratıcılık uzun bir yol kat edebilir.

Bir kanepenin veya sandalyenin yeniden döşenmesi, eski mobilyalara hayat vermek için harika bir yoldur. Yenileme veya yeni renk düzenine uymuyorsa, kumaş rengini değiştirmek için de bir çıkış sağlayabilir. Birkaç yıl önce satın aldığın kırmızı koltuğu atmana gerek yok, çünkü estetiğini dünya tonlarına çevirdin!

Modern Mobilya için Upcycle
Ne zaman modern mobilya trendleri hakkında konuşsak, her yıl sürdürülebilirliği çevreleyen fikirler her zaman mevcuttur. İç tasarım trendlerinin büyük bir kısmı sürdürülebilir ve çevreye duyarlı olmak için geri dönüşüm ve dönüşümdür.

Bunun geri dönüştürülmüş malzemeler kullanmak, yeşil uygulamalara sahip bir mobilya üreticisi seçmek, mobilyayı yeniden düzenlemek veya hatta eski bir parçayı döşemek anlamına gelse de, modern kalmak her altı ayda bir yeni mobilya satın almak anlamına gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.