Blog

Modern Alanınız İçin Aydınlatmayı Seçmek

Asılı farlara gelince, görünüşte sonsuz seçeneklere sahipsiniz. Yüksek tavanlı geniş alanlar için, büyük endüstriyel sarkıt lambalar mükemmel bir trend izliyor. Bir ayak çapındaki asma lambalar, özellikle mutfaklardaki adalara asmak için popülerdir. Yemek salonları veya büyük parti alanları için avizeler, sarkan zincirler yerine katı metal çizgiler gibi modern yeteneklere sahip bir yeniden doğuş gördü.

Düşük tavanlı veya daha küçük bir alanda bulunan yemek odaları ve mutfaklar için, hala tonlarca modern asma ışık seçeneği var. Bu gibi alanlar için bir öneri, tavana sıçramak için ışığı yukarı doğru yönlendiren asma lambaları kullanmaktır. Bu, gözün aşağıya doğru yukarı doğru çekilmesine yardımcı olur ve odaların olduğundan daha büyük görünmesini sağlar. Üstü açık olan herhangi bir ışık fikstürü bunu başarmanıza yardımcı olacaktır!

Telli aydınlatma veya yatay avizeler, daha küçük alanlar için mükemmel modern aydınlatma seçenekleridir. Çok az yer kaplarlar, bir odayı fazla kalabalık etmezler ve tüm oda için geniş bir aydınlatma eklerler.

Oturma odaları için zemin lambaları da aydınlatma seçenekleri sağlamak ve ortam ışığı yaratmak için mükemmeldir. Büyük olmaları gerekmez – birçok lambaderler kanepenin yanındaki bir köşeye kolayca sığabilir. Ancak, alanınız varsa, nerede oturursanız olun aydınlatma sağlamak için bir odanın genelinde birden fazla zemin lambası kullanılabilir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.