Genel, Köşe Takımları

Modern Köşe Takımları

Modern Koltuk ve Köşe Takımı kullanıcı daima farklı olmuştur modern ve klasik veya avangart kullanıcısı tamamen ayrı zevklere sahip kişiliklere sahip olduğundan dolayı mobilya seçimleri farklı olmakta. Bunun için sizlere Modern Köşe Takımları hakkında biraz bilgi birazda model seçenekleri sunmak istedim.

Modern Köşe Takımı Nasıl olur

Moderni avangart veya klasik köşe takımlarından ayıran birden fazla özelliği var. Bunların içinde en önemlisi sadelik ve düz hatların ağırlıkta olmasıdır. Avangart bir köşe takımında genelde cila ve kapitone ve ağır desenler mevcuttur ama modern köşe takımlarında ise olay tamamen farklı olmaktadır. Modern Köşe Takımları gayet düz ve genellikle kapalı modellerden nadiren alt baza kısımlarında ahşap kısıma cilalı malzeme kullanılarak hazırlanmaktadır. Oturum ve yastanma yerlerinde minder ve yastanmak için ayriyeten yastıklar bulur’ki bu sayede oturan kişinin konforla köşe takımına oturmasını sağlamaktadır, yani kısaca oturum rahatlığı sunan ayriyeten cilalı malzemelerden çok fazla hoşlanmayan kişiler için ideal bir köşe takım modeli olmaktadır, bütün modellerde olduğu gibi sadece Modern köşe takımlarında özel ölçülerde üretilmesi daha kolay ve daha hesaplı olmaktadır.

Maximo Köşe Takımı

Maxsimo

Şule Köşe takımı

VİZYon Köşe Takımı Beyaz

YAĞMUR 42 Köşe Takımı.

keşee

Dantae Köşe Takımı

Ferab Köşe Takımı

Moderen Köşe Takımı

Modern Çağ ile başlayan Köşe Koltuk Kullanımı.

“Köşe Takımları” her evin başlıca kullanım ihtiyaçlarından bir tanesi ve artık günümüzde kesinlikle olmazsa olmazlardan hatta hayatımızın vazgeçilmezi konumuna gelmiş bu dönemde bir çok rekabet piyasası ile her daim içli dışlı olma durumunda kalınmakta bu durumda kimin işi doğru kimin yanlış yaptığını bulmak için kesinlikle ürünün daha önce üretildiğini veya üretilmiş örnek ürünleri görmek her müşterinin hakkı. Sizlere mağazamızda tamamen kendi üretimimiz olan ürünleri sergilemekteyiz. Sizleri en kısa zamanda mağazamıza, teşhirimize bir çay içmeye bekliyoruz.

Related Posts

One thought on “Modern Köşe Takımları

  1. Yeliz dedi ki:

    Modeller çok güzel Paylaşımlar çok güzel olmuş, hatta aramış olduğumuz ürünleri nereden alacağımızı açıklamanız çok güzel olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.