Blog

Mutfak Dekorasyon Seçenekleri

Mutfak Dekorasyon Seçenekleri konusunda geçen yıl, mutfak karmaşasından kurtulmanıza yardımcı olduk ve 2019 için evinizde en çok kullanılan odalardan biri olan mutfağınıza aşık olmanın yeni ve heyecan verici yollarını sunuyoruz! Tasarım tarzınız ne olursa olsun, mutfağınız merkezi bir eğlence merkezi, yemek pişirme deneyleri ve lezzetli anılar; ve biz resim mükemmel yapmanıza yardımcı olmak için buradayız!

Mutfağınıza girdiğinizde kendinizi biraz sıkmış hissediyorsanız, bir dekor elden geçirmenin zamanı gelebilir! Eğer temalar içindeyseniz, birini seçin ve arkadaşlarınızla aileniz geldiğinde harika bir konuşma noktası oluşturacak göz kamaştırıcı bir efekt için buna bağlı kalın. Temanıza uygun, mutfak perdeden, tuz ve biber çalkalayıcılarına kadar her türlü aksanı ekleyin. Biraz daha cesur olmak istiyorsanız, mutfağınızı aydınlatmak için renkli bir backsplash veya vurgu duvar ekleyin. Ne de olsa mutfağınız steril olmalı, fakat steril hissetmemelisiniz.

Mutfak Dekorasyon Seçenekleri Ve Ayrıcalıkları

Mutfak Dekorasyon Seçenekleri  ile ilgili olarak Mutfak dekorasyon fikirlerine ihtiyacınız varsa, modern çiftlik evi, rustik ve Toskana gibi en popüler mutfak temalarında kullanılanları düşünün. Çiftlik evi özelliklerini yıpranmış eşyalarla ve eski koleksiyonlarla oynayın. Daha eski püskü-şık bir ilham için, Farmhouse Taze dekorundaki blogumuzu okuyun! Toskana tarzı bir mutfak için, otantik İtalyan hissi için toprak tonlarına ve şarap dekoruna bakın.

Mutfakların çoğu tipik olarak açık beyaz veya doğal ahşap dolabı ile güçlendirilmiş bir tür nötr tonda gelir – hepsi biraz sıkıcı olabilir. Mutfak duvarlarına rengarenk mutfak duvar sanatı ekleyerek bir şeyler toplayın. Renklerden bahsetmişken, en sevdiğiniz kaynaklarla dolu bir sürahi veya taze çiçeklerle dolu bir vazo gerçekten bir odayı dolduruyor. Ayrıca, dökme fırın malzemelerini büyük cam kavanozlarda veya ilave çekicilik için dekoratif kutularda görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.