Mutfak Dekorasyon

By 7 Ocak 2019 Ocak 31st, 2019 Blog

Mutfak Dekorasyon Genelde, bir odanın daha temiz görüneceği düşüncesiyle bazı şeyleri gizlemeye meyilliyiz ve bu çoğu durumda doğrudur. Bununla birlikte, sanatsal kaplarda görüntülenen belirli sayıda öğe, alanınızın eksik olduğuna dair az miktarda pizzazz yapabilir. Şu tatlı kurabiye kavanozunu çıkar ve karnını tedavi ediyormuş gibi gözlerini kullan!

Mutfak Dekorasyon Şık Depolama

Mutfak Dekorasyon konusunda Güzel bir Pazar brunch’ına peçeteler ve stemware yerleştirmek için bir kadro toplamaya çalışın. Veya tüm pişirme kaplarınızı ve büyük kapları tutmak için pişirme alanınızın yanına bölünmüş bir caddy yerleştirin. Mumları görüntülemek için tezgahınıza dekoratif bir tepsi ekleyin veya parti atıştırmalıkları veya içecekler sunmak için kullanın. Fırsatlar sonsuzdur! Biraz daha fazla alana ihtiyacınız varsa, baharat ve dekor gibi küçük eşyaları tutmak için hareketli bir duvar rafı eklemeyi düşünün. Bu şekilde, kahve makinesi veya mutfak mikseri gibi daha büyük, daha hacimli ürünler için karşı alanınızı ayırabilirsiniz. Profesyonel ipucu: Kendinizi çok fazla zorlayın ve eller serbest pişirme ve pişirme için bir yemek kitabı veya iPad tutucu alın!

Artık bazı mutfak dekor fikirlerine sahip olduğunuza göre, mutfak kararınızı meyve vermenin tam zamanı. Renkleri, temalı duvar sanatını ve pişirme malzemeleri için çok güzel ve pratik kapları kullanarak baharatları hazırlayın. Yemek kitabını çırpın, önlüğü bağlayın ve sevdiğiniz bir mutfakta hatıralarınızı anlamaya başlayın!

Narman

Author Narman

More posts by Narman

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Deevans.net Köşe Koltuk ve Koltuk Takımı Üreticisi.