Blog

Osmanlı Tipi Mobilya

Osmanlı tipi mobilya konusunda Osmanlılar belki kendi alanınızdan kaybolan gizli mücevherlerdir. Depo, ilave oturma ve sehpa olarak kullanılabilir. Bir puf, genellikle ekstra oturma için kullanılan yuvarlak, silindirik veya küp gibi olabilen çok yönlü bir mobilyadır.

o Daha fazla, daha iyi: Daha fazla insanı ağırlamak için daha fazla alana ihtiyacınız var. Bunun için ihtiyaca göre kanepe kanepenin boyutunu seçin. İki minder, üç minder veya bir sıra minder stili için gidebilirsiniz. Alanda uygun açılarla yerleştirildiğinde Sağ veya Sol Şezlonglu seksiyonel kanepeler oldukça uygundur. Sofa cum yatak, size yardımcı programla mükemmel bir stil karışımı sunar ve stüdyo veya küçük bir oda için mükemmeldir.

Osmanlı Tipi Mobilya Farklılıkları

o Doğru doku: Kanepe kumaşına karar verirken yaşam tarzı önemli bir husustur. Kumaş kanepeler yetişkinler için mükemmel, sofistike alanlar için mükemmeldir. Faux Leather gibi malzemelerin temizlenmesi de çocuk odası için idealdir. Suni deri, gerçek deriye göre daha hafif ve daha az kısıtlayıcı olduğundan kaba kullanım için mükemmeldir.

Osmanlı tipi mobilya ile ilgili olarak o desen: Aynı renkte olduğu gibi, desenlerin de herhangi bir odaya hızlıca uyum sağlamaları için ince olması tercih edilir. Fakat küçük bir risk asla kimseye zarar vermez! Eğer ilginç olanıysanız, elbette, bunun için gidin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.