Genel

Oturma Grupları Farklı Seçenekler

Oturma grupları hakkında açık oturma odaları, kolay eğlence ve iyi trafik akışı sağlar. Ancak, bitişik bir yemek odası, aile odası veya mutfak ile yer paylaşan bir oturma odası, her alan için bir çeşit tanım isteyenlere meydan okuyabilir.

Açık bir oturma odası için verimli bir düzen oluşturmak için, mobilya ve aksesuarların etrafındaki akışı açık tutun, böylece aileniz ve arkadaşlarınız bir arada olmakla birlikte aynı anda çok sayıda şey yapabilirler.

Oturma Grupları Farklı Modelleri

Oturma grupları  ile ilgili olarak Şömineli koyu kahverengi gri bir oturma odası, tv, kanepeler, geniş osmanlı ve kabarık halı ve arka plandaki stile uygun bir mutfak.

Rybock, “Şöminenin yanında iki kanepe yerine vinyetlere git” diyor. “Farklı oturma alanları yaratmak, mekanı biraz daha samimi hissettiriyor, çünkü açık kat planları bunaltıcı olabilir.”

Odanın fonksiyonu hakkında düşünmek akıllı düzen kararları vermenize yardımcı olacaktır. Açık bir oturma odası genellikle evde bir merkez olarak hizmet verir, bu nedenle herhangi bir kat planının TV seyretmek, yemek yemek ya da sosyalleşme gibi günlük aktiviteler için rahat noktalar içerdiğinden emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.