Blog

Oturma Köşe Koltuk Takımları

Oturma köşe koltuk takımları konusunda Vanderpool ve Villalta, her şeyden önce, hoş bir oturma düzenini tasvir etmek için döşemeli parçalar ile başlar. Birbiriyle yüz yüze kalan iki kanepeyi veya odadaki diğer kişilerle etkileşimi ve etkileşimi teşvik etmek için iki koltuklu bir kanepe kullanmayı severler. Vanderpool, “Her zaman daha fazla yer var olduğundan emin olmak için,“ osmanlılar aynı zamanda oturma için harika bir ek olabilir ve kolayca hareket edebilirler ”diyor.

Oturma Köşe Koltuk Takımları Nasıl Seçilir?

Osmanlılar, sehpalar, ara sıra masalar ve diğer portatif yüzeyler, odaya samimi bir atmosfer katıyor ve bir kitap, içecek, lamba, tepsi veya vazo için her zaman yakındaki bir yüzeyin olmasını sağlıyor. Bunlar, her şeyimizi yakalayan parçalar – bizi meşgul eden ve gündelik taahhütlerin acele dışına çıkmaya teşvik eden değerli şeyler.

Oturma köşe koltuk takımları  konusunda “Yaşam bölümüne odaklan”, tasarımcı Andrea Brooks’a tavsiyede bulunuyor. “Bu odaları konforlu, derin döşemelik parçalar ve hoş ve dayanıklı kumaşlarla yaşanabilir hale getirin. Birden fazla oturma alanınız olduğunda dönebilen sandalyeleri kullanmayı seviyorum. Aşırı kalitedeki osmanlılarımı seviyorum – hareketli, oturmaya davetlisiniz ve istediğin zaman ayağa kalk. ”

Bu yüzden mobilyalarınızın yerleştirilmesi ile oynayın. Bir sandalye çekin, ayaklarınızı kaldırın ve oturma odanızda yaşamanızı teşvik eden bir düzenleme bulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.