Oturma Odası Dekorasyon

By 25 Temmuz 2018 Ağustos 28th, 2018 Blog

Oturma odası dekorasyon için “Başlamak için” diyor iç mekan tasarımcısı Andrew Suvalsky, “Kendinizi ve ailenizi alandan en fazla yararlanma şeklini nasıl göreceğinizi hayal etmeye çalışın. Mekanlar partiler için mi kullanılacak? Samimi toplantılar mı?” alan ya da birkaç farklı oturma grubu? ”

Oturma Odası Dekorasyon Farklılıkları Nelerdir?

Uzun vadeli düşünün. Sadece hayatınızın bu aşaması için değil, sonraki aşamalar için de plan yapmayı unutmayın. Birkaç yıl içinde çocuk sahibi olmayı planlayan yeni evlilerseniz, tadilatınızı planlarken gelecekteki çocukları göz önünde bulundurun, böylece her şeyi yeniden yapmak zorunda kalmazsınız. Gerçek hayatta neyin var olduğunu ve neyin yapmadığını çocuk sahibi olan insanlara sorun; onların oturma odalarında ne dilediklerini; Güvenlik sorunlarına ne sebep olduysa ya da o kadar çok kez kırıldıysa, atılmak zorunda kaldı.

Oturma odası dekorasyon  ile ilgili olarak öte yandan, eğer daha büyük anne-babalarınız varsa (veya kendiniz üstünüzde), alanınızı tasarladığınızdan emin olun, böylece yıllar boyunca kendiniz ve misafirleriniz için güvenli ve rahat olun.

Oktay Baysal

Author Oktay Baysal

More posts by Oktay Baysal

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Deevans.net Köşe Koltuk ve Koltuk Takımı Üreticisi.