Blog

Oturma Odası Dekorasyon

Oturma odası dekorasyon konusunda öncelikle tTemalarınızı bilin. İç tasarım temalarını bölmenin bir çok yolu var, ancak ana olanlar genellikle modern, çağdaş, geleneksel, gündelik ve Eski Dünya’yı içeriyor.
Modern ve çağdaş mobilyalar şık, temiz hatlara sahiptir ve genellikle beyaz, bej veya diğer nötr renkleri kullanır. Cam, metal ve parlak siyah lake geleneksel ahşaplardan daha sık kullanılır.
Geleneksel mobilyalar zariftir. Biraz daha resmi görünme eğilimi gösterir ve haddelenmiş kolları ve etek dipleri gibi detayları içerebilir. Renkler fildişi ile zengin renk tonları ve diğer renkler arasında değişir.
Rahat mobilya, samimi ve rahat. Birçok parça ekose, küçük baskılar ve diğer desenlerden yararlanır.
Eski Dünya mobilyaları, Fransız, İspanyol ve İtalyan tasarımlarından gelen stilleri birleştirir. Rustik, antika parçalar özellikle uygundur ve derin, dünyevi renkler aramalısınız.

Oturma Odası Dekorasyon Seçimleri Nelerdir?

Oturma odası dekorasyon ile ilgili olarak daha küçük bir alanınız varsa, bir kanepe yerine loveseat tercih edin. Loveseats genellikle iki kişi için oturma sağlar. Eğer küçük bir aileniz varsa ya da sadece ara sıra bir misafir için eğlenmek için bir alan kullanmayı düşünüyorsanız, bir loveseat size ihtiyacınız olduğu kadar sağlarken size yer kazandırabilir. Odayı alanın izin verdiği kadar ek parçalar ile doldurun. Sandıklar, düz üstü ahşaplar ve ekstra masalar veya oturma yerleri geniş bir oturma odasına çok şey katabilir, ancak bu parçaların çoğu daha küçük bir alanı kaplar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.