Genel, Köşe Takımları

Özel Ölçü Köşe Koltuk

Deevans mobilya blog olarak, bugün bloğumuzu salonunuza alacağınız Köşe Koltuk için size bir kaç öneriler ve tavsiyelerde bulunacağım. Herşey’den önce alacağınız köşe koltuk evinizde mobilyalarınız ile uyumlu olup olmadığı çok önemli ve bunu hepimiz çok iyi biliyor ve sizde bunu çok iyi biliyorsunuz.

  • Özel Ölçü Köşe Koltuk almadan önce neler yapmanız gerektiğini kısaca anlattım.
  • Şimdi biraz daha açalım konumuzu ve daha fazla neler yaparız onun hakkında konuşalım.
  • Öncelikle köşe koltuk alacağımız odanın tam olarak ölçülerini almanız gerekmektedir.
  • Odamızın ölçülerini alırken l köşe tarzında veya u köşe tarzında’mı olacağına öncelikle karar vermemiz gerekmektedir.
  • “L Köşe yaptırmaya karar verdiğinizi düşünürsek duvardan duvara’mı olacak? yoksa tek taraf duvara diğer dinlenme kısmı salonun ortasına uzanacaksa “özel ölçü l köşe” olmasının çok fazla bir anlamı olmaz.
  • Duvardan duvara Olan L Köşe veya farklı köşe modellerinde ölçüyü alan kişi ve çok önemli, alınan ölçülerde ufacık bir hata büyük veya küçük olmasına neden olur.
  • Evinizdeki mobilyalarla uyumlu olması yaptıracak olduğunuz  özel ölçü köşe koltuk modellerinde, evinizdeki diğer mobilya aksesuarlarına olan uyumu ve modeli çok önemli, özel ölçü köşe koltuk yaptırırken evinizdeki diğer mobilya aksesuarlarından olmamanız için dikkat edin modelleriniz bir birine uyumlu olsun kumaş ve köşe koltuk modeli.

Özel ölçü Köşe Takımları, özel ölçü köşe takımı tasarımı ve uygulamaları için iletişime geçin ve sizde salonunuza en uygun köşe koltuk modellerinden biri seçin sizin evinize özel, salonunuza özel ölçülerde köşe koltuk üretelim

 

Alfa-kose-koltuk Ceri köşe takımı Arzu-kose-koltuk

Anasayfa

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.