Köşe Takımları

Özel Renkler’de Köşe Takımları

Özel Renklerde “Köşe takımları” varmı? nereden yaptırılır gibi düşüncelerle kafanı fazla yormayın bir mobilya blog olarak araştıralım bulalım sizde sadece bulduğumuz mobilyacıya gidip alması kalsın.

Özel Renkler’de Köşe Takımları

Mobilya Blog sitemizde yüzlerce köşe takımı var ve her köşe takımı için ayrı  renk ve özel ölçü olduğunu biliyormumusunuz ? ve her köşe takımı için evinize özel ölçülere olduğunu biliyorsunuz ve hep kafalarda kalan en büyük soru işaretinde bir tanesi ise istediğimiz renklerde yani özel renkler’de Köşe Takımları varmı diye çok sık karşılaşıyoruz bunun için bu yazıyı yazma gereğinde bulundum, ve şimdi sizinde başlıkta ufaktan belirtmiş olduğumuz gibi bı sitede yok yok olarak hazırlanmıştır, siz isteyin özel renk karıştıralım ve istediğiniz renkte köşe koltuk takımınızın rengini yeniden dokumaya verelim, siz isteyin istanbul’da ne kadar döşemelik kumaş satan firma varsa onların kumaş kartelyalarını sizlere gösterelim, siz isteyin bütün kumaşçıları tek tek gezelim ve istemiş olduğunuz kumaşın istediğiniz tonlarında olan kumaşları beraber bulalım ve evinizin dekoru tamamen bir birine uyumlu olsun şimdi size bazı örnek modeller gösterelim arasından bakalım ve sadece köşe koltuk modeline bakalım kumaş için nasılsa sıkıntı yok onu ayriyeten beğeniriz.

kose-koltuk-06

Bu model aslında sadece sadelikle rahat bir salonlar için tasarlanmış çok karışık yanı çok kalabalık salonlar için çok fazla tercih edilmiyor ama fazla edilmemesi sizin evinizde salonunuz için düşünüyor olmanızı etkilememektedir. Sade Salonlar için daha fazla tercih edilmiştir.

kose-koltuk-05

Bu model chester koltuk takımını köşe takımına çevrilmiş olarak kullanılmıştır.

kose-koltuk-03

kose-koltuk-04

kose-koltuk-01

kose-koltuk-02

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.